... Click ... =*

19 chyb ve filmu

10. dubna 2010 v 20:04 | Kristewart |  Twilight
1. V místě, kde Rosalie u Cullenů rozbije mísu, když přijde Bella jsou na zemi vidět střepy. O střih později, kdy nad stejným místem prochází Emmet už je vše uklizeno, přičemž nikdo není zachycen jak střepy uklízí a to ani upíří tychlostí. O další střih později Esme říká "Ukliďte to!"

2. Na konci, když je Bella v nemocnici a je záběr na její oči, má ty hadičky přímo u očí a dotýkají se jejích řas. Ale když je záběr na Bellu celou, má ty hadičky na spánkách. A poté, co je záběr zas na její oči, jsou hadičky přímo u očí a potom zase na spáncích.

3. Ve scéně, kdy Bella sedí v autě se na autě odráží jeden z mikrofonů.

4. Když Bella vchází do třídy, kniha je otočená o 90°. Když si ale sedá do lavice, je v úplně jiné pozici.

5. Vlasy Bell v jedné scéně vylézají z bundy, ale v další scéně je má zastrčené v bundě.

6. Edward má v jedné scéně otočenou hlavu na pravo. O střih později má hlavu otočenou na druhou stranu.

7. Městečko Forks, je od Phoenixu vzdáleno 1880 kilometrů vzdušnou čarou. Jak je tedy možné, že tam Bellu odvezla Alice a Jasper během jednoho odpoledne?

8. Když je Bella s otcem v restauraci, čišnice se opře o stůl a židli, v následujícím záběru má obě ruce před sebou na stole a přes sebe. A v dalším zase pů metru od sebe.

9. Když jsou Bella a Edward v lese, má Bella nejprve červený školní batoh, ale hned za okamžik ho nemá (To už je ale vysvětleno, Bella ho totiž odhodila na zem)

10. Když Edward s bellou leží na louce, jejich ramena se dotýkají. O záběr dál, kdy se ani jeden nepohl, jsou jejich ramena od sebe vzdálena asi 15cm.

11. Když Bella přijede ze začátku filmu do školy autem, je vidět na autě odraz jednoho z hlavních mikrofonů.

12. V baletním studiu zlomí James Belle pravou nohu. V nemocnici má ale v sádře levou. Když potom před plesem schází schody u Charlieho, má už v sádře pravou.

13. Chyba se odehrává ve scéně, kdy jsou Edward s Bellou u autobusu na exkurzi. Chvíli poté k nim přijde Alice a ptá se, zda-li nepojede s nimi, na což Edward odpoví že jejich autobus je plný. Edward nastupuje do autobusu, poté je střih a Edward nastupuje znovu.

14. Když Charlie opravuje svoji pušku, přijde za ním Bella s tím, že by mu chtěla představit Edwarda. její ohon je jasně vidět na rameni, ale v dalším záběru je vidět jen kousek ohonu.

15. Edward s Bellou jsou v lese. Když se zaměříme na Edwardovo sako, tak spatříme, že ty klopy co má na ramenou, je jednou rozepnutá a neposedně umístěná. V dalším záběru ji má zapnutou.

16. Když bella dostane své "nové" auto a je v něm s Jacobem, je vidět jeho paruka (zřetelná čára).

17. Když Bella s Edwardem mluví o tom, kdo opravdu je (scéna v lese), je na vrchu obrazovky vidět mikrofon.

18. Ve scéně, kdy Edward Belle říká, že ji chce představit rodině a pak přijde Billy s Jacobem, řídí auto Billy, ale jak může řídit, když je na vozíku?

19. Když Edward Belle v lese ukazuje svojí kůži na slunci, má rozepnutou celou košili. Ale když sejdou dolů za roh, aby si pokecali, je najednou zapnutý až ke krku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist